Gdzie w Warszawie są fajne i bezpieczne sale zabaw?

Aby poza nudnym, na dłuższą metę placem zabaw pokazać dziecku coś ciekawego, warto je zabrać na jedną z sal zabaw. Jeśli chodzi o sale zabaw w Warszawie to mamy naprawdę duży wybór. Takie miejsca mają wiele zalet.

Nie będziemy mieli problemu z toaletą, która zawsze jest blisko, bez problemu znajdziemy miejsce, w którym będziemy mogli coś zjeść a animacje i zabawy prowadzone przez profesjonalistów, umilają czas naszym dzieciom. My jako rodzice możemy odpocząć przy
filiżance kawy i popatrzeć na radość naszych pociech.

A więc gdzie w Warszawie są fajne i bezpieczne sale zabaw?

Oprócz przedstawionych poniżej miejsc, przedstawiamy również cały spis sal zabaw – https://kidos.pl/zajecia/warszawa/k,sale-zabaw

Figlarium

Jest to idealne rozwiązanie w przypadku robienia zakupów w Centrum Handlowym Marywilska. Często, po długich i męczących zakupach dzieci są wykończone, możemy im sprawić niespodziankę i zabrać właśnie do tej placówki.

Znajdziemy tam masę atrakcji. Baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tunele i długie labirynty to tylko kropla w morzu tego, co znajdziemy na miejscu. Jeśli tylko mamy chęć, możemy wspinać się razem z naszą pociechą. Konstrukcja jest przystosowana także dla dorosłych, a obsługa nie będzie robiła żadnego problemu.

Malinowo

Jeśli chodzi o zorganizowane zajęcie to tutaj mamy ogromny wybór. Malowanie palcami, sadzenie kwiatków, przedstawienia, konkursy i wiele więcej. Gdy Już się zmęczymy, warto zajrzeć do kawiarni. Znajdziemy tak pyszną lemoniadę czy cudowne lody.

Jeśli naszemu dziecko się spodoba, możemy zorganizować tam jego urodziny. Mamy taka możliwość a pracujący na miejscu profesjonaliści dopilnują, aby wszystko było bezpieczne a dzieci nie będą choć przez chwilę się nudzić.

Małe zamieszanie

Wiele mam szczerze polega to miejsce. Przed wejściem musimy obowiązkowo umyć ręce, uczy to dzieci dyscypliny oraz znacznie zmniejsza ryzyko chorób. Mamy tutaj kilka pięter pełnych atrakcji. Domki, trampoliny czy kulki to tylko część atrakcji.

Sztab profesjonalnych pracowników tworzy też animacje z szycia poduszek czy robi dzieciom zmywalne tatuaże. Tutaj również mamy możliwość zorganizowania niezapomnianego przyjęcia urodzinowego.

Fun Park Digiloo

Jest to naprawdę śliczne miejsce. Wygląda bardzo nowocześnie oraz modernistycznie. W tym miejscu został zaimplementowany kolor zielony, a różne konstrukcje wyglądem przypominają bambus. Znajdziemy tutaj trampoliny, boiska a ku uciesze dzieci także basen.

Ścianki wspinaczkowej czy rowerków także nie zabrakło. Rodzice mogą spędzić miło czas w barze znajdującym się na terenie ośrodka. Tutaj też bez większego problemu będziemy mogli zorganizować urodziny naszemu szkrabowi.

Bajkolandia

W tej sali znajdziemy wszystko to, czego będziemy od niej oczekiwali. Baseny z kulkami, liczne drabinki czy zjeżdżalnie to tutaj chleb powszedni. Profesjonaliści organizują tutaj Różne zajęcia. Różnego rodzaju eksperymenty, zajęcia plastyczne czy przebieranki to właśnie to, czego możemy oczekiwać. Nie ma tutaj problemu z jedzeniem, bo na miejscu znajdziemy szereg napojów i przekąsek. To miejsce poleca wiele osób, jako bezpieczne, schludne i pachnące.

Po zabraniu swojego szkraba to choć jednego z tych miejsc, będzie on prze szczęśliwy, także szczerze polecam !